KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13668572
nr 1366 8572
Carl Veilsö, Gårdsmotiv med höns, Signerad. Olja på duk, 29x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:26:23
100 kr
150 kr